Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Üdvözöljük honlapunkon!

XXIII. Szülők bálja

Kategória: info Megjelent: 2017. február 13. hétfő Írta: admin

A 2017. 02. 11-én megrendezett XXIII. Szülők Bálján szülők és pedagógusok együtt ünnepelték a farsangot iskolánk gyönyörűen feldíszített ebédlőjében. A lelkes és aktív szülők az iskola nevelőközösségével összefogva, hangulatos dekorációval terített asztallal várták a vendégeket,akik szerencsére szép számmal meg is jelentek. A bálra való készülődés már hónapokkal előbb elkezdődött. Az osztályok szülői munkaközösségei folyamatosan ajánlották fel a tombolatárgyakat, vásárolták a támogatójegyeket, a belépőket. A gondos szervezés és együttműködés meghozta gyümölcsét, mert egy igazán jó hangulatú, színvonalas rendezvény lett az eredménye. Köszönjük a felajánlásokat, az ajándékokat, a rengeteg munkát a szülőknek, iskolánk nevelőinek a bál színvonalas előkészítésében, megrendezésében A Szülők bálját - igazgatónő Vincze Judit rövid köszöntőjét követően - a 2. b osztály elegáns és bájos reneszánsz körtánca nyitotta meg. A kicsik szebbnél-szebb korhű jelmezeikben az elegáns koreográfiával már az elején elbűvölték a hálás közönséget, aki hatalmas tapssal értékelték a szép nyitótáncot. A továbbiakban - a finom vacsoráig, amit az S-food biztosított – tanulóink látványos akrobatikus rock and roll műsorszámait csodálhatta meg a vendégsereg. A vacsora felszolgálásában régi tanítványok segédkeztek. A vacsora után következett a hajnalig tartó vidám farsangi mulatság. A „talpalávalót” Szabó Gábor kiválóan összeválogatott, táncra csábító zenéi biztosították. Rentler Annamária 3emeletes tortakölteménye óriási sikert aratott. Az éjféli tombolahúzást már mindenki izgatottan várta. Sok értékes tombolatárgy talált boldog gazdára. Köszönettel tarozunk mindazoknak, akik tombolatárgyak felajánlással támogatták iskolánk alapítványát, melynek teljes bevételét tanulóink tartalmas programjainak megvalósítására fordítunk.

Találatok: 3477