Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Üdvözöljük honlapunkon!

Pillanatképek iskolánk életéből

Kategória: info Megjelent: 2017. október 19. csütörtök Írta: admin

Iskolánk fennállásának 50.évfordulójáról megemlékező ünnepi rendezvény sorozatunk szép színfoltja volt az a gyermekrajz kiállítás, amelynek képein tanulóink iskolai életük emlékezetes eseményeit örökítették meg. A „Pillanatképek iskolánk életéből” címmel meghirdetett rajzpályázatra beérkezett több száz rajzból az 50 legszebb, legötletesebb munka került kiállításra az iskola aulájában. A kiállítás segítségével egy kis bepillantást nyerhettünk abba, hogy mi jelentett maradandó élményt diákjainknak az elmúlt tanévek során. Láthattunk képeket többek között a sárkányhajózásról, a szüreti felvonulásról, a karácsonyi, a farsangi ünnepségekről és az iskolai sportnapról is. A beérkezett rajzokat szakmai zsűri értékelte. A zsűri tagjai: Laki Judit a BRTK könyvtár igazgatója, Démuth Pálné intézményünk nyugalmazott rajztanára, és iskolánk vizuális kultúrát oktató pedagógusa Geráné Lantos Judit. Az ünnepélyes díjkiosztáson 10 kiemelkedő alkotást jutalmazott a zsűri. A díjnyertes alkotások megtekinthetők iskolánk honlapjának galériájában.

A nyertesek névsora:

  • Katus Kamilla
  • Kovács Luca Sára
  • Lotz Anita
  • Mayer Dominik
  • Pinizsi Patrícia
  • Pósa Kiara
  • Potó Fanni
  • Rajnics Bernát
  • Szabó Hanna
  • Vas Viktória
Találatok: 2823