Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Üdvözöljük honlapunkon!

Mikulás délután az alsó tagozaton

Kategória: info Megjelent: 2016. december 17. szombat Írta: admin

„Itt kopog, ott kopog

megérkezett Télapóka hopp!”

December 6-án iskolánkban az alsó tagozatos gyerekek napja a várva-várt Mikulásról szólt.  Már reggel kíváncsian leskelődtek, hogy  hozott-e valami ajándékot az osztályukba az éjszaka folyamán. 

A legkisebbek már előkészítették Mikulászsákjukat is, mert ők a délelőtt folyamán a Kálmán Imre Kulturális Központ színháztermében találkozhattak személyesen a Mikulással, ahol Nők a Balatonért Egyesület Siófoki Csoportja télapó ünnepséget szervezett a siófoki általános iskolák első és második osztályos tanulói számára. 

Délután iskolánk ebédlőjében folytatódott a meglepetések sora. A Télapó itt várta az alsó tagozat összes tanulóját, hogy megjutalmazza a jó gyerekeket szaloncukorral.  A Mikulás délutánt a 3. az osztály mikulássapkában előadott  furulya játéka nyitotta meg, majd a 2. a osztály vidám mese- jelenete  szórakoztatta a  kicsiket.  A műsort követően Télapónak mindegyik osztály énekelt egy szép dalt és ezt követte az ajándékosztás, a gyerekek óriási örömére.

Képek a Galériában

 

Találatok: 2105