Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Üdvözöljük honlapunkon!

Játékvár 2017

Kategória: info Megjelent: 2017. február 20. hétfő Írta: admin

Február 18-án, szombaton reggel ismét megnyitotta kapuit intézményünkben az iskolába hívogató „Játékvár”. Érdekes játékokkal, foglalkozásokkal várta a leendő első osztályos óvodásokat, akik szüleik kíséretében érkeztek a nagy eseményre. Vincze Judit igazgatónő köszöntötte a vendégeket, majd ismertette a tartalmas programot. Iskolánk a 3. az osztályos furulyaszakköre Gáthy Péterné tanító néni vezetésével kedves kis műsorral örvendeztette meg a hallgatóságot. A résztvevők csoportokba szerveződve forgószínpad szerűen látogathatták a rendezvény helyszíneit. Részt vehettek játékos interaktív informatika „órán”, megtekinthettek és aktív részesei lehettek az angol és német nyelvet oktató kollégák által tartott nyelvi bemutató óráknak az első és a második osztályban. A 2 b osztályban tanító nevelők egy fantasztikus varázslabirintuson vezették keresztül a gyerekeket, akik a csodálatos díszletek közt bolyongva, kincseket keresve részesei lehettek sok izgalmas történeteknek Kipróbálhatták az izgalmas készség fejlesztő „mozgáskottát” a harmadik osztályban. A negyedik osztályos tanító nénik bábkuckóba és mesebeli farmra invitálták a kicsiket. Az eltévedt kiscica című bábjátékot követően megismerkedhettek az interaktív táblával és az interaktív táblán a rejtvények megoldásához nélkülözhetetlen „varázsceruza” használatával. A farm állatairól készült nyakláncot mindenki hazavihette emlékül. A tornateremben különböző ügyességi játékokat próbálhattak ki és a lufihajtogató bohóc is itt várta őket. Az iskola könyvtára is bemutatkozott a családoknak, ahová mindig be lehetett térni egy kis beszélgetésre, lapozgatásra a sok színes program közben. A Játékvár élményeit finom uzsonna zárta, a szülők pedig rövid tájékoztatón vehettek részt, ahol iskolánk vezetősége és a leendő első osztályos tanító nénik készséggel válaszoltak az érdeklődő szülők kérdéseire. A rendezvényről elégedetten, jókedvűen távoztak a családok, akik közül többen már itt eldöntötték, hogy tavasszal a Széchenyi iskolába fogják beíratni gyermeküket, mert itt színvonalas oktatás, gazdag szabadidős tevékenységek, odafigyelő, lelkiismeretes, szeretetteljes pedagógusok várják őket.

Találatok: 3493