Kvalitás országos döntő, Kecskemét
Május 17-én rendezték meg Kecskeméten a KVALITÁS Levelezős Verseny Országos döntőjét. 19 kisgyerek képviselte iskolánkat. Nagyon szép eredmények születtek
Anyanyelv:
2. osztály: Borsos Barna 4. hely Felkészítő: Lipcseiné Nagy Mária
Hartmann Gerda 7. hely
Szabó Gergő 8. hely
3. osztály: Rentler Dorka 2. hely Felkészítő: Pálmainé Pintér Judit
Hartmann Lilla 8. hely
Becze Gergő 12. hely
Szabó Botond 12. hely
Oláh Bence 13. hely
Zsemberi Botond 14. hely
4. osztály: Kovács Natália 1. hely Felkészítő: Vittmann Ferencné
Herczeg Júlia 4. hely
Olasz Míra 6. hely
Czudor Anna 9. hely
Kétszeri Csenge 11. hely
Tóth Balázs 13. hely Felkészítő: Gáthy Péterné
MATEMATIKA:
1.osztály: Durucz Balázs 13. hely Felkészítő: Tálosné Móri Ildikó
2.osztály: Borsos Barna 4. hely Felkészítő: Szalai Zoltán Károlyné
Hartmann Gerda 17. hely
Szabó Gergő 17. hely
3.osztály: Becze Gergő 18. hely Felkészítő: Márkus Istvánné
Oláh Bence 21. hely
4.osztály: Dienes Vazul 10. hely Felkészítő: Erdélyiné Burdohány Ilona
Tóth Balázs 13. hely
Varga Járó Klára 15. hely
Várszegi Nóra 15. hely Felkészítő: Dr. Hugyákné Tarlós Tímea
Regionális népdalverseny
Papp Evelin, 6. osztály - Arany
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Megyei forduló:
- Borsos Dóra, 5.a - 1. hely - országos döntőbe jutott
- Lukács Hanna, 5.a - 3. hely
- Ács Krisztina, 5.a - 10. hely
- Erdélyi Bálint, 5.a - 12. hely
- Müller Ádám, 6.b - 1. hely - országos döntőbe jutott
- Dömötör András, 6.a - 3. hely
- Bérces Marcell, 6.a - 9. hely
Tudásbajnokság megyei döntő
Tantárgy: Anyanyelv
Név | Osztály | Helyezés | |
---|---|---|---|
Lénárt Larion | 2.o. | 1. | Országos döntőben 3. helyezett |
Hartmann Gerda | 2.o. | 5. | |
Borsos Barna | 2.o. | 6. | |
Kostyán Zsanett | 2.o. | 10. | |
Vas Viktória | 2.o. | 17. | |
Pájtli Bence | 3.o. | 10. | |
Becze Gergő | 3.o. | 15. | |
Molnár Dóra | 4.o. | 4. | |
Olasz Míra | 4.o. | 5. | |
Kovács Natália | 4.o. | 8. | |
Szabó Ákos | 4.o. | 10. | |
Mittermayer Ágota | 5.o. | 3. | |
Ács Krisztina | 5.o. | 6. | |
Lukács Hanna Lili | 5.o. | 7. | |
Hartmann Flóra | 5.o. | 9. | |
Erdélyi Bálint | 5.o. | 10. | |
Millei Marcell | 5.o. | 12. | |
Fehér Anna | 6.o. | 1. | Országos döntőbe jutott |
Müller Ádám | 6.o. | 5. | |
Klabuzai Nikolett | 6.o. | 9. | |
Kostyán Hajnalka | 7.o. | 2. | |
Osváth Bálint | 8.o. | 1. |
Országos döntőbe jutott, Biológiából is! |